Pomysł na prezent: film od Świętego Mikołaja!

Date
lis, 28, 2022

Zbliżają się Mikołajki – wspaniały czas w roku dla dzieci. W niektórych domach to wtedy obdarowuje się maluchy prezentami od Mikołaja, a w innych znajduje się je pod choinką. Jednak zawsze ten czas poprzedza pisanie listów. A co gdyby Wasza pociecha otrzymała spersonalizowany film od Świętego Mikołaja? Czy może być coś wspanialszego dla dzieci niż pozdrowienia od ukochanego Gwiazdora, na którego czeka się cały rok? Taką możliwość daje strona elfi.pl, na której znajdziecie kilka filmów, które dadzą Wam możliwość przygotowania spersonalizowanego dzieła. Czy można wyobrazić sobie lepszy magiczny prezent?

Film od Mikołaja

Film od Mikołaja prezent zachwyci i dzieci, i dorosłych. Co roku gości u nas Mikołaj, a synek jest zachwycony tym, że Mikołaj z nim rozmawiał. Gdy wejdziecie na stronę elfi.pl, macie do wyboru kilka opcji. Nie ma nic lepszego niż obserwowanie na twarzy dziecka szoku, które bardzo szybko przeradza się w szczęście i zachwyt. Na ekranie możecie zobaczyć swoje zdjęcia, wasz dom, zwierzątka domowe w zależności od tego, jaką opcję wybierzecie. Aktualnie dostępne są poniższe filmy:

Fabryka prezentów

List do Mikołaja
Dom Mikołaja
Sekret Mikołaja
Pierwsza Gwiazdka
Choinka Mikołaja
Elf Fajtłapa
Dla dorosłego
Taniec elfów
Wigilia tuż tuż.

Wybór jest bardzo duży, wiele filmów posiada opcję telefon od Mikołaja oraz opcję personalizacji dla rodzeństwa. Każda z produkcji opowiada inną historię, a bohater i jego pomocnicy zabierają nas do domu Mikołaja, a dzieci mogą poznać jego różne sekrety. Taki film to pamiątka na lata, do której można wracać wielokrotnie.

Personalizacja

Każdy film możecie spersonalizować do swoich własnych potrzeb. Sami wybieracie zdjęcia, które Mikołaj pokaże na ekranie i w zależności od wyboru, są one przeróżne. Wszystko możecie zrobić w bardzo prosty sposób, a instrukcje wyświetlane są na ekranie. Bez wychodzenia z domu możecie przygotować wspaniały prezent dla swojego dziecka! Fajnym aspektem jest dodanie własnego przesłania wychowawczego – wiadomo, jak jakie słowa padną z ust Mikołaja, to są zapamiętane i traktowane bardzo poważnie. Telefon od Mikołaja to świetny dodatek, na który warto zwrócić uwagę. Święty dzwoni podczas oglądania filmu, sami wybieracie personalizację, a samo połączenie można powtórzyć wielokrotnie.

List od Mikołaja

Na stronie znajdziecie również list od Mikołaja! Czy może być coś lepszego niż otrzymana odpowiedź od Gwiazdora? Nie! Cały list również jest spersonalizowany, ma odciśniętą złotą pieczęć, piękne ilustracje oraz dodatki, które urozmaicą cały podarunek.

Podsumowanie

Zarówno film, jak i list od Mikołaja, to rewelacyjny podarunek, który urozmaici cały ten przedświąteczny czas. Produkcję ogląda się z wielką przyjemnością, a twórcy zadbali o każdy, nawet najmniejszy szczegół, począwszy od dekoracji, na aktorach kończąc. Można oglądać film wielokrotnie, z takim samym zachwytem, co rusz dostrzegając nowe, warte uwagi szczegóły. Gdy już raz skusicie się na wiadomość od Mikołaja, to stanie się to waszą świąteczną tradycją.

 

Mamy dla Was kod rabatowy który obniży wartość zamówienia o 25%. Wystarczy, że przy zamawianiu wpiszecie SZKRABAJKI25.

 

artykuł sponsorowany

Kasia

Położna. Mama Gabrysia. Książki kocham czytać od dzieciństwa, a teraz poznaje świat powieści dla dzieci. Kocham mój zawód, ale spełniam się także pisząc i szydełkując. Ciągle chcę doświadczać czegoś nowego.

Leave a comment

Related Posts


Przeczytaj również

Zapowiedź patronacka: Szaty dla króla!

Zapowiedź patronacka: Szaty dla króla!

Kasialip 7, 2021

Premiera 21 lipca 2021 r. Gdy dwóch z pozoru znakomitych krawców obiecuje uszyć królewski przyodziewek z NAJLEPSZYCH tkanin i NAJLEPSZYMI…

Pola mówi au – Irene Marienborg

Pola mówi au – Irene Marienborg

Szkrabajekmaj 8, 2021

Pola mówi au – Irene Marienborg Pola, kilkuletnia bohaterka serii „Pola mówi…” ,wdarła się przebojem do serc małych czytelników. Kolejne…

Wznowienie: Awantura o Basię

Wznowienie: Awantura o Basię

Vickygru 16, 2023

Ile złego może przydarzyć się jednej osobie, w dodatku niewinnej dziewczynce? Wydaje się, że pięcioletnia Basia w swoim krótkim życiu…

Magik i złodziejka – Anniina Mikama

Magik i złodziejka – Anniina Mikama

Kasialip 19, 2021

Magik i złodziejka – Anniina Mikama Cóż to była za historia! Gdyby ktoś kazał opisać mi ją jednym słowem, nie…

Nowość: Bajki dźwiękowe!

Nowość: Bajki dźwiękowe!

Kasiapaź 26, 2021

Nakładem HarperCollins Polska do sprzedaży trafiła nowatorska seria książek – BAJKI DŹWIĘKOWE z klasycznymi, znanymi i lubianymi przez dzieci historiami…