Lego Minecraft. Zasadzka Creepera

Date
wrz, 25, 2023
Comments
Możliwość komentowania Lego Minecraft. Zasadzka Creepera została wyłączona

Wasze pociechy kochają klocki LEGO? To ten mały zestaw ich zachwyci!

Opis klocków

Wraz ze Stevem znajdujemy się na równinnym biomie, znanym nam z gry Minecrft. Oprócz pracy nasz bohater może rozejrzeć się wokół (i dostrzeże świnkę oraz kaczkę), a także wroga! Oto nadchodzi już czerwony mob! Musisz działać, aby uratować Steva!

Zestaw Zasadzka Creepera (numer katalogowy 21177) to świetna propozycja dla wszystkich fanów gry i klocków LEGO. Oprócz wybuchającego Creepera znajdziecie w pudełku świnkę, małego kurczaka (który jest fenomenalny), a także Steva, któremu grozi niebezpieczeństwo. Cały zestaw przeznaczony jest dla dzieci powyżej siódmego roku życia. Chociaż pudełko jest niewielkie, to zapewni ogrom świetnej zabawy wszystkich, którzy przystąpią do składania. Przed pojedynkiem z czerwonym Creeperem dzieci muszą zbudować cos kreatywnego z żelaza, a także zająć się zwierzętami. Sama budowa makiety i postaci to ogrom świetnej zabawy.

Wspaniała i rozwijająca zabawa

Ten zestaw uruchamia wyobraźnię – nie tylko podczas zabawy (a tutaj możliwości jest bardzo dużo), ale także podczas budowania. Klocki LEGO rozwijają kreatywne myślenie, wyobraźnię przestrzenną, a także wiele funkcji motorycznych. Dzieci muszą uważnie wczytać się w instrukcję, wypatrzyć odpowiednie klocki, aby skutecznie zbudować daną rzecz – czy to platformę miejsce, czy postacie.

Chociaż zestaw jest niewielki, to wart każdej złotówki. W tej małej makiecie ukryte są setki zabaw, a skutecznie można zestaw łączyć z innymi z serii Minecraft, aby przeżywać wspaniałe i niecodzienne przygody! Jeżeli kiedykolwiek mieliście do czynienia z klockami LEGO, wiecie, jak wiele radości sprawiają dzieciom. Jeżeli obawiacie się jakości, to porzućcie swoje zwątpienia, bo wszystkie elementy są trwałe, wykonane z największą precyzją i doskonale do siebie pasują!

Dlaczego warto mieć w swojej kolekcji zestaw Zasadzka Creepera z serii LEGO Minecraft?

  • Wszystkie elementy zestawu dadzą dzieciom możliwość rozwijania wyobraźni i tworzenia nowych, ciekawych przygód w świecie Minecraft.
  • Znane i lubiane postacie, w tym dwa zwierzątka umilą czas małym danom LEGO.
  • Możliwość łączenia z innymi modelami i zestawami.
  • Zestaw rozwija wyobraźnię przestrzenną.
  • Trwałość zestawu i gwarancja jakości sprawiają, że ten model będzie użytkowany przez wiele lat.

Zestaw Zasadzka Creepera znajdziecie na stronie księgarni internetowej TaniaKsiazka.pl

Inne świetne i rozwijające zestawy LEGO znajdziecie na stronie księgarni.

 

Kasia

Położna. Mama Gabrysia. Książki kocham czytać od dzieciństwa, a teraz poznaje świat powieści dla dzieci. Kocham mój zawód, ale spełniam się także pisząc i szydełkując. Ciągle chcę doświadczać czegoś nowego.

Related Posts


Przeczytaj również

Tsatsiki i wojna oliwkowa – Moni Nilsson

Tsatsiki i wojna oliwkowa – Moni Nilsson

Michellelis 22, 2021

Tsatsiki i wojna oliwkowa – Moni Nilsson Po piątej klasie przychodzi czas na kolejne wakacje Tsatsikiego w Grecji u Taty…

Elwirka na śnieżnej pustyni – Ewa Nowak

Elwirka na śnieżnej pustyni – Ewa Nowak

Kasiasie 30, 2020

Dbanie o ekologię jest już swoistego rodzaju modą, ale i koniecznością. Nasze dzieci od najmłodszych lat powinny być wychowywane według…

Świerszczyk Reporter – nowy magazyn popularnonaukowy dla dzieci

Świerszczyk Reporter – nowy magazyn popularnonaukowy dla dzieci

Kasiamar 11, 2021

„Świerszczyk Reporter” – nowy magazyn popularnonaukowy dla dzieci od wydawnictwa Nowa Era. Już 11 marca odbędzie się premiera nowego magazynu…

Pan Gniew – Zuza Romuk-Wodoraca

Pan Gniew – Zuza Romuk-Wodoraca

Kasiasty 10, 2022

Czy zastanawialiście się kiedyś, jak dzieci muszą źle się czuć ze swoimi emocjami? Coś się w nich dzieje, widzą, że…

dummy-img

Tylko bez całowania! Czyli jak sobie radzić z emocjami – Grzegorz Kasdepke

Kasialip 29, 2020

Z niektórymi emocjami niektórzy dorośli mają problem, a co dopiero dzieci, które dopiero poznają świat i zasady, które nim rządzą.…