Lego Minecraft. Zasadzka Creepera

Date
wrz, 25, 2023
Comments
Możliwość komentowania Lego Minecraft. Zasadzka Creepera została wyłączona

Wasze pociechy kochają klocki LEGO? To ten mały zestaw ich zachwyci!

Opis klocków

Wraz ze Stevem znajdujemy się na równinnym biomie, znanym nam z gry Minecrft. Oprócz pracy nasz bohater może rozejrzeć się wokół (i dostrzeże świnkę oraz kaczkę), a także wroga! Oto nadchodzi już czerwony mob! Musisz działać, aby uratować Steva!

Zestaw Zasadzka Creepera (numer katalogowy 21177) to świetna propozycja dla wszystkich fanów gry i klocków LEGO. Oprócz wybuchającego Creepera znajdziecie w pudełku świnkę, małego kurczaka (który jest fenomenalny), a także Steva, któremu grozi niebezpieczeństwo. Cały zestaw przeznaczony jest dla dzieci powyżej siódmego roku życia. Chociaż pudełko jest niewielkie, to zapewni ogrom świetnej zabawy wszystkich, którzy przystąpią do składania. Przed pojedynkiem z czerwonym Creeperem dzieci muszą zbudować cos kreatywnego z żelaza, a także zająć się zwierzętami. Sama budowa makiety i postaci to ogrom świetnej zabawy.

Wspaniała i rozwijająca zabawa

Ten zestaw uruchamia wyobraźnię – nie tylko podczas zabawy (a tutaj możliwości jest bardzo dużo), ale także podczas budowania. Klocki LEGO rozwijają kreatywne myślenie, wyobraźnię przestrzenną, a także wiele funkcji motorycznych. Dzieci muszą uważnie wczytać się w instrukcję, wypatrzyć odpowiednie klocki, aby skutecznie zbudować daną rzecz – czy to platformę miejsce, czy postacie.

Chociaż zestaw jest niewielki, to wart każdej złotówki. W tej małej makiecie ukryte są setki zabaw, a skutecznie można zestaw łączyć z innymi z serii Minecraft, aby przeżywać wspaniałe i niecodzienne przygody! Jeżeli kiedykolwiek mieliście do czynienia z klockami LEGO, wiecie, jak wiele radości sprawiają dzieciom. Jeżeli obawiacie się jakości, to porzućcie swoje zwątpienia, bo wszystkie elementy są trwałe, wykonane z największą precyzją i doskonale do siebie pasują!

Dlaczego warto mieć w swojej kolekcji zestaw Zasadzka Creepera z serii LEGO Minecraft?

  • Wszystkie elementy zestawu dadzą dzieciom możliwość rozwijania wyobraźni i tworzenia nowych, ciekawych przygód w świecie Minecraft.
  • Znane i lubiane postacie, w tym dwa zwierzątka umilą czas małym danom LEGO.
  • Możliwość łączenia z innymi modelami i zestawami.
  • Zestaw rozwija wyobraźnię przestrzenną.
  • Trwałość zestawu i gwarancja jakości sprawiają, że ten model będzie użytkowany przez wiele lat.

Zestaw Zasadzka Creepera znajdziecie na stronie księgarni internetowej TaniaKsiazka.pl

Inne świetne i rozwijające zestawy LEGO znajdziecie na stronie księgarni.

 

Kasia

Położna. Mama Gabrysia. Książki kocham czytać od dzieciństwa, a teraz poznaje świat powieści dla dzieci. Kocham mój zawód, ale spełniam się także pisząc i szydełkując. Ciągle chcę doświadczać czegoś nowego.

Related Posts


Przeczytaj również

Ci koszmarni Celtowie-Terry Deary

Ci koszmarni Celtowie-Terry Deary

Martakwi 17, 2021

Ci koszmarni Celtowie-Terry Deary Historia potrafi zaskoczyć, znudzić i przestraszyć. W każdym z przytoczonych przypadków ważne jest źródło podania danej…

Miód. Akademia mądrego dziecka. Wiem,co jem!

Miód. Akademia mądrego dziecka. Wiem,co jem!

Martasty 24, 2023

Nasz świat jest przepiękny. Wypełniony roślinnością, zwierzętami i zależnościami, bez których nic nie wyglądałoby tak samo. Jednym z elementów, bez…

Opowieści Miska Zdziśka nadchodzą

Opowieści Miska Zdziśka nadchodzą

Bujaczekpaź 30, 2020

Na półkach księgarskich zagościła nowa książka ze zbiorem opowieści ze świata Basi, znanej wszystkim przedszkolakom, rezolutnej pięciolatki. Nakładem HarperCollins Polska…

dummy-img

Przekroje. Owoce i warzywa – Agnieszka Sowińska

Kasialip 2, 2020

Warzywa i owoce są pyszne i warto włączyć je do codziennego jadłospisu. O ile dorośli świetnie zdają sobie z tego…

Zapowiedź: Historia kosmosu. Moja pierwsza książka o wszechświecie

Zapowiedź: Historia kosmosu. Moja pierwsza książka o wszechświecie

Szkrabajekmar 4, 2024

Seria dla dzieci, które wolą fakty od fikcji. Fantastyczna podróż przez historię i naukę! Dawno dawno temu, przed Wielkim Wybuchem…