Psi Patrol. Magazyn

Psi Patrol. Magazyn

Psi Patrol jest kreskówką, która od kilku lat podbija serca małych widzów. Grupa sympatycznych psiaków zawsze gotowych nieść pomoc tym, którzy jej potrzebują wzbudzają sympatię nie tylko w dzieciach, ale i w ich rodzicach. Kreskówka nie tylko stanowi dobrą rozrywkę, ale także posiada walory edukacyjne, ucząc dzieci empatii, bezinteresowności i przyjaźni.

Ostatnio na ekrany kin wszedł pełnometrażowy film animowany o przygodach Psiego Patrolu w Mieście Przygód i to na motywach tej animacji powstało specjalne wydanie czasopisma Story House Egmont.

Gazeta przeznaczona jest dla dzieci w wieku przedszkolnym i to na potrzeby takiego odbiorcy przygotowano szereg atrakcji. Wraz z gazetką dzieci otrzymują zestaw Psiego Agenta, w którym dzieci znajdą plastikowe gadżety, takie jak krótkofalówka, młotek, odznaka oraz kredki. Te ostatnie przydadzą się w czasie zabawy, gdyż wewnątrz czasopisma zamieszono kilka kolorowanek i uzupełnianek Dzieci mogą pokolorować m.in. psich bohaterów, sygnalizację świetlną, elementy „psiastycznej sceny 3D”. Część zabaw wymagać będzie pomocy osoby dorosłej, gdyż do sceny dołączono figurki piesków do wycięcia. Wycięcia i sklejenia wymagać będzie także kinowa torebka na popcorn.

Pozostałe zadania to lubiane labirynty, znajdywanie jednakowych elementów, rysowanie i pisanie po śladzie, przeliczanie elementów. Bardzo ciekawą propozycją wyróżniającą się pośród zabaw jest odgrywanie scenek z filmu. Z pisemka wynika się paski z zapisanymi zadaniami, a następnie losuje się je i ogrywa na przygotowanej wcześniej „psiastycznej scenie 3D”

Kupując dziecku specjalne wydanie „Psiego Patrolu” , można mieć pewność, że dziecko spędzi kilka godzin na zabawie, angażując w nią innych członków rodziny, a gdy maluch się zmęczy można przeczytać psią przygodę na dobranoc.

Pisemko jest niezwykle kolorowe, dynamiczne ilustracje wręcz wyskakują z kolejnych stron, co na pewno wpłynie na dobry odbiór gazety. Na plus należy zaliczyć także dużą bezszeryfową czcionkę, dzięki której nawet dyslektyk bez problemu przeczyta polecenia.

Anna Kruczkowska


Tytuł: PAW Patrol. Psi Patrol. Oficjalny Magazyn.

Wydawnictwo: Story House Egmont

Wydanie specjalne 3/2021

Kategoria: czasopismo dla dzieci

ISSN: 2657-764X

Liczba stron: 24


Dodaj komentarz

Close Menu