Spider-Man. Kolekcja Opowieści Disney .

Date
paź, 20, 2021

Spider-Man. Kolekcja Opowieści Disney .

Podejrzewam, że większość chłopców (a także i dziewczynek) w pewnym wieku, zaczyna przeżywać fascynację superbohaterami. To naturalna kolej rzeczy po innych, ciekawych postaciach z bajek. U nas aktualnie to Spider-Man jest największym idolem i nie ma dnia pozbawionego zabawy w człowieka-pająka. Nic dziwnego, że ostatnimi czasami czytamy książki, w których to Peter Parker jest bohaterem. „Spider-Man. Kolekcja Opowieści. Disney” to zbiór opowiadań, w których poznamy nie tylko Spider-Mana, ale i jego przyjaciół, innych Avengersów, a także będziemy obserwować ich pojedynki z innymi, znanymi przestępcami.

Spider-Man, wraz ze swoimi przyjaciółmi, Milesem Moralesem oraz Spider-Gwen, będą musieli stawić czoła niebezpieczeństwu. Nauczą się współpracować zespołowo, a człowiek pająk ocali wieżę Avengersów przed atakiem złoczyńcy, przebranego za Czarną Wdowę. Na ziemię przybędzie Thanos, który zechce popsuć cudowny piknik, zorganizowany przez Spider-Mana. Czy bohaterom uda się uratować świat?

Opowiadania czyta się bardzo dobrze, a mały fan Spider-Mana będzie zachwycony faktem, że może poznać nowe, niesamowite przygody swojego idola. Każda z historyjek jest ciekawie napisana, z humorem, akcją, a także morałem, który zapada w pamięci u młodych czytelników. Spider-Man uczy się, że praca zespołowa jest bardzo ważna i nie można nikogo oceniać po pozorach, a tym bardziej ustawiać w szeregu i sobie podporządkowywać. Peter Parker, chociaż walczy ze wszelakiej maści zbrodniarzami, jest młodym, zabawnym chłopakiem, który dzięki swojej charyzmie i stylu staje się idolem wszystkich młodych chłopców, a także i dziewczynek.

Kolejnym, niezwykłym plusem, który zadowoli wasze pociechy, jest specjalne miejsce na to, żeby książkę podpisać. Taki egzemplarz, ze swoim imieniem, staje się największym skarbem młodego czytelnika. Gdy będziecie czytać te opowieści swojemu dziecku, sami będziecie zachwyceni. Każda historyjka to kilka stron, podczas lektury, których nie można się nudzić. Dialogi się pojawiają, jednak to opisy odgrywają główną rolę w tekście. Całość uzupełniają atrakcyjne ilustracje – może nie są one wybitne, ale dzieciom się bardzo spodobają.

„Spider-Man. Kolekcja Opowieści. Disney” to zbiór opowiadań, które zachwycą każdego fana człowieka-pająka, którzy razem z nim przeżyją niesamowite przygody.

Książkę “Spider-Man. Kolekcja Opowieści Disney” otrzymałam od księgarni TaniaKsiążka.pl

Zerknijcie tutaj, aby zobaczyć inne pozycje dla dzieci, jakie ma w ofercie Tania Książka. 


Autor: Opracowanie zbiorowe
Tłumaczenie: Maciej Kreyer-Nowak
Ilustrator:
Tytuł: Spider Man. Kolekcja Opowieści. Disney
Tytuł oryginalny:
Wydawnictwo: Olesiejuk
Wydanie: I
Data wydania: 201-09-17
Kategoria: literatura dziecięca 5+
ISBN: 9788382620306
Liczba stron: 192


Kasia

Położna. Mama Gabrysia. Książki kocham czytać od dzieciństwa, a teraz poznaje świat powieści dla dzieci. Kocham mój zawód, ale spełniam się także pisząc i szydełkując. Ciągle chcę doświadczać czegoś nowego.

Leave a comment

Related Posts


Przeczytaj również

Tosia i Julek uczą się dzielić – Magdalena Boćko-Mysiorska

Tosia i Julek uczą się dzielić – Magdalena Boćko-Mysiorska

Kasiamar 15, 2021

Tosia i Julek uczą się dzielić – Magdalena Boćko-Mysiorska „Tosia i Julek uczą się dzielić” to już kolejna część z…

Jak bez napięć wychować pewne siebie dziecko? Poradnik dla rodziców

Jak bez napięć wychować pewne siebie dziecko? Poradnik dla rodziców

Kasiawrz 17, 2022

Zaburzenia depresyjne, brak pewności siebie i niekontrolowana frustracja. To tylko niektóre z nasilających się symptomów występujących u młodych ludzi. Badacze…

W cieniu drzew. Jesień pana Zrzędka-Dav

W cieniu drzew. Jesień pana Zrzędka-Dav

Martamar 11, 2022

Jesień to przepiękna pora roku. Wszystko zmienia barwy i świat staje się bardziej kolorowy. Dla ludzi to czas, gdy muszą…

Mru Mru i gwiazda – Kaisa Happonen

Mru Mru i gwiazda – Kaisa Happonen

Kasiacze 3, 2021

Ponownie witamy się z Mru Mru i Wielką, które żyję sobie spokojnie, razem, w lesie. W tej części przygód małej…

Bestsellerowa seria nareszcie w Polsce!

Bestsellerowa seria nareszcie w Polsce!

Szkrabajekmar 1, 2022

Dołączcie do Poli i Piotrusia! To przesympatyczna para przyjaciół, z którymi będziecie świetnie się bawić, zdobywać nowe umiejętności i poznawać…