Wielkie rzeczy dla najmłodszych

Wielkie rzeczy dla najmłodszych

Wielkie rzeczy dla najmłodszych

Dla fanów, uczestników festiwali książkowych, ten rok nie jest dobry. Kolejne wydarzenia zostają odwołane, a część przeniesiona do sieci. Organizatory Festiwal Korczak przygotowali świetne wydarzenie dla najmłodszych!

Razem ze swoim dzieckiem weźnie udział w słuchowisku online. Dedykowane jest rodzicami i ich pociechom w wieku od 1 do 5 roku życia. Organizatorzy przygotowali dla Was aż cztery terminy i każdy może wybrać dla siebie odpowiednią datę. Zapisy właśnie ruszyły. Pomysłodawcy chcą oderwać dzieci od ekranów, więc wydarzenie odbędzie się w formie słuchowiska. Pomocna będzie książka i aby ją zdobyć, wystarczy podać swoje dane i być mieszkańcem aglomeracji warszawskiej.

Poznajcie Liska,  Niedźwiedzia i Zajączka i razem z nimi przeżyjcie niesamowite przygody! Wydarzenie Wielkie rzeczy już na Was czeka!

tekst: Malina Prześluga
muzyka: Piotr Klimek
reżyseria: Alicja Morawska-Rubczak
obsada: Julianna Dorosz, Karolina Martin, Marcel Górnicki
realizacja dźwięku: Maciej Kuśnierz
ilustracje: Robert Romanowicz
kaligrafia i skład: Katarzyna Mular
koncepcja: Barbara Małecka
produkcja: Mateusz Okonek
wydawnictwo: Art Fraction Foundation dla Sztuka Szuka Malucha

Link do wydarzenia (tutaj znajdziecie więcej informacji)

 

Kasia

Położna. Mama Gabrysia. Książki kocham czytać od dzieciństwa, a teraz poznaje świat powieści dla dzieci. Kocham mój zawód, ale spełniam się także pisząc i szydełkując. Ciągle chcę doświadczać czegoś nowego.

Dodaj komentarz

Close Menu