Mopsik, który chciał zostać gwiazdą

Date
sie, 25, 2023
Comments
Możliwość komentowania Mopsik, który chciał zostać gwiazdą została wyłączona

Czy może być coś bardziej uroczego niż gapowaty zwierzak, który tłumaczy otaczający świat? Taki, któremu różne przygody przychodzą mimochodem? A do tego jest mopsem? Taka historia na pewno musi być porywająca, prawda?

Seria o mopsiku imieniem Peggy zdobyła na polskim rynku czytelniczym wielu wiernych fanów. Wszystko za sprawą uroczej bohaterki, która pokazuje nam swój świat. Kochająca i wspierająca rodzina, wspólne podróże oraz różne nadarzające się okazje, sprawiają, że nie można się oderwać od tej historii. Tym razem Peggy postanawia zostać gwiazdą, ale czy na pewno jest to droga, którą powinna podążać?

Jak do tego doszło, ze główna bohaterka stała się nagle taka popularna? Oczywiście, w takich sytuacjach najszybszą drogą do zdobycia sławy jest oczywiście interner. Peggy zadebiutowała pewnym zabawnym filmikiem, który od razu zaskarbił jej przychylność obserwujących, później wszystko potoczyło się w dość naturalny sposób. Popularność pociąga za zobą zainteresowanie, zainteresowanie, a od tego już tylko krok do wielkiej sławy. Peggy na początku bycie w centrum wydarzeń bardzo odpowiada. Jednak po pewnym czasie okazuje się, że nie jest to do końca to o czym marzyła. Popularność to też duża odpowiedzialność, która potrafi zmęczyć.

Najnowszy tom przygód uroczego mopsa, pokazuje nam z czym naprawdę łączy się taki rodzaj rozpoznawalności oraz jak sobie z tym radzić. Oczywiście, jako że jest to historia dla dzieci, została ona przedstawiona w sposób bardzo jasny i klarowny. Nie ma tu drugiego dna, czy jakiś podtekstów. Mopsik, który stał się giwazdą po prostu pokazuje, co tak naprawdę kryje się za sławą.

Historia jak najbardziej na czesie, ponieważ z najnowszych badań wśród młodzieży wynika, że większość z nich chciałaby być influencerami. Jednak niewielu z nich wie, z czym to tak naprawdę się łączy. A kiedy w takiej historii występuje uroczy mops, wiadomo że trafi on w najczulsze punkty dzieci, czyli do ich serduszek.

Karolina Kosek


Autor: Bella Swift
Tytuł: Mopsik, który chciał zostać gwiazdą
Tytuł oryginalny: The Pug who wanted to be a star
Seria: Mopsik
Tom: 6
Wydawnictwo: Wilga
Wydanie: 1
Data wydania: 23.03.2022
Kategoria: literatura dziecięca
ISBN: 9788328093089
Liczba stron: 144


28 sierpnia 2023

Kasia

Położna. Mama Gabrysia. Książki kocham czytać od dzieciństwa, a teraz poznaje świat powieści dla dzieci. Kocham mój zawód, ale spełniam się także pisząc i szydełkując. Ciągle chcę doświadczać czegoś nowego.

Related Posts


Przeczytaj również

Charlie zmienia się w T-rexa – Sam Copeland

Charlie zmienia się w T-rexa – Sam Copeland

Szkrabajeklis 14, 2020

Charlie zmienia się w T-rexa – Sam Copeland “Czasami trudno jest stawić czoło przykrym myślom i trzeba na to wielkiej…

Bajka o lęku – Agnieszka Jucewicz

Bajka o lęku – Agnieszka Jucewicz

Szkrabajeksty 7, 2023

Książki dla dzieci zawsze urzekają mnie prostotą z jaką autorzy poruszają ciężkie tematy. W przypadku “Bajki o lęku” Agnieszki Jucewicz…

Horrendalna Historia Polski: Sprytni Słowianie, Pokrętni Piastowie – Małgorzata Fabianowska, Małgorzata Nesteruk, Jędrzej Łaniecki

Horrendalna Historia Polski: Sprytni Słowianie, Pokrętni Piastowie – Małgorzata Fabianowska, Małgorzata Nesteruk, Jędrzej Łaniecki

Kasiawrz 10, 2020

Czy historia musi być nudna? Nie! Ja od dziecka lubiłam uczyć się akurat tego przedmiotu, ale wiem, że daty i…

Nierozłączki. Skazane na balet – Annie Barrows

Nierozłączki. Skazane na balet – Annie Barrows

Szkrabajeklis 24, 2020

Nierozłączki. Skazane na balet – Annie Barrows   Giselle wydaje się na tyle fascynująca, że Lilka i Pestka muszą, ale…

#SOS. Wszystko dla lajków? Powiedz stop fikcji w Internecie

#SOS. Wszystko dla lajków? Powiedz stop fikcji w Internecie

Szkrabajekkwi 1, 2022

Idealne zdjęcia, idealne życie, a może idealne oszustwo? Idealne oszustwo Niestety coraz częściej wychodzi na jaw, że to, co dzieje…