Premiera nowej animacji ze studia Disney’a już wrótce!

Premiera nowej animacji ze studia Disney’a już wrótce!

Premiera nowej animacji ze studia Disney’a już wrótce!

 

Już niedługo, bo 29 stycznia, będziemy mogli obejrzeć najnowszą produkcję ze studia Walta Disneya “Co w duszy gra”. Ta produkcja zopstała już doceniona przez krytyków i nominowana do Oscarów, co jeszcze bardziej zaostrza na nią apetyt. O czym będzie ten film?

“Co w duszy gra – nowy film Pete’a Doctera (laureat Oscarów® za Odlot i W głowie się nie mieści) i Kempa Powersa, a wyprodukowany przez nominowaną do Oscara® Danę Murray – ma wszystko, z czego słyną najlepsze produkcje Disneya i Pixara. W filmie śledzimy losy Joe Gardnera, który prowadzi zespół muzyczny w gimnazjum. Jego prawdziwą pasją jest jednak jazz. Joe przeżywa kryzys, jaki jest udziałem wszystkich artystów. Coraz wyraźniej dostrzega, że marzenie jego życia, by być muzykiem jazzowym, nie spełni się i dlatego zadaje sobie pytania „Po co tu jestem? Jaki jest cel mojego życia?”. Joe jest uosobieniem tych pytań. Ale nadchodzi moment, kiedy Joe stwierdza, że jego marzenie może być w zasięgu ręki. Przez jedno nieoczekiwane zdarzenie trafia do fantastycznego miejsca, gdzie zostaje zmuszony, by ponownie zastanowić się nad tym, co to znaczy mieć duszę. Tam spotyka, a ostatecznie również zaprzyjaźnia się z 22 – duszą, która uważa, że życie na Ziemi nie toczy się tak, jak powinno.” (oficjalny opis dystrybutora) 

Za reżyserię odpowiedzialny jest Pete Docter, którego jest twórcą również “W głowie się nie mieści”, “Odlot” czy “Potwory i spółka”. W oryginalnej wersji językowej głosów użyczyli: Tina Fey, Jami Foxx i Richard Ayoade. W polskiej wersji głosów postaci użyczyli: Tomasz Kot, Joanna Koroniewska, Danuta Błażejczyk, Kinga Ilgner czy Krzysztof Dracz.

 

ZWIASTUN

 

Kasia

Położna. Mama Gabrysia. Książki kocham czytać od dzieciństwa, a teraz poznaje świat powieści dla dzieci. Kocham mój zawód, ale spełniam się także pisząc i szydełkując. Ciągle chcę doświadczać czegoś nowego.

Dodaj komentarz

Close Menu