Przewodnik po produktach CzuCzu Kids!

Date
lip, 08, 2021

Produkty CzuCzu są fenomenalne – dobrze wykonane elementy gier i puzzli, rozwijają wyobraźnię dzieci, wpływają na rozwój motoryki małej i doskonalą spostrzegawczość. Jeżeli zastanawiacie się, co wybrać dla waszych pociech, to specjalnie dla Was przygotowałam przegląd najciekawszych pozycji.

Dla najmłodszych 0-2

Książeczka obserwacyjna mój rok

Opis produktu: W ciągu roku tyle się dzieje! Zobaczcie, co się zmienia, jak wiele widać i słychać wokół nas. Edukacyjna książeczka porusza tematykę najbliższą maluchom. Na pełnych humoru i ciepła ilustracjach znajdują się szczegóły do wyszukiwania i dźwięki do powtarzania. Do zestawu dołączyliśmy poradnik dla rodziców z informacjami o rozwoju dzieci i pomysłami na wspólną zabawę.

Mój syn swego czasu uwielbiał książeczki obserwacyjne. Oglądał, wyszukiwał szczegóły i był nimi zachwycony. Dobór kolorów i poszczególnych elementów jest zachwycający!

Dźwięki Pojazdy dla dzieci 1+

Opis produktu: Zapraszamy najmłodszych do wspólnej lektury. Pełne ciepła i humoru ilustracje przedstawiają pojazdy, a podpisy – wydawane przez nie dźwięki. Grube strony książeczki obrazkowej zawiesiliśmy na praktycznym kółeczku. Do zestawu dołączyliśmy poradnik dla rodziców z informacjami na temat rozwoju mowy dzieci i pomysłami na wspólną zabawę.

Kolejny świetny produkt, który nie tylko pomoże dzieciom odkrywać świat, poszerzy ich słownictwo (bo maluch poznaje kolejne nazwy pojazdów), a także może służyć jako pomoc w rozwijaniu mowy. Dodatkowo zadziwia trwałość wykonania.

Odkrywam kształty dla dzieci 18 mies.+

Opis produktu: Czas odkryć kształty! Edukacyjny zestaw sprawdzi się jako pierwszy puzzlowy sorter dla maluchów. Składa się 8 dużych dwuelementowych układanek. Zabawa polega na dopasowywaniu wyjmowanych elementów o różnych kształtach do odpowiednich tabliczek.

Puzzle dla dzieci są zawsze dobrym pomysłem na prezent! Układanie elementów ma same plusy: rozwija koncentracje, spostrzegawczość i motorykę małą. Jeżeli zastanawiacie się, jaki produkt wybrać dla waszych maluczkich, to „Odkrywam kształty” was zadowoli!

Dla przedszkolaków 2-4

Duuuże puzzle z dziurką Zwierzęta dla dzieci 2+

Opis produktu:Wesołe zwierzątka z różnych stron świata zapraszają do wspólnej zabawy! Edukacyjna podłogowa układanka przedstawia sympatycznych mieszkańców różnych środowisk. Składa się z 34 elementów: 24 tradycyjnych puzzli i 10 wyjmowanych kółeczek, które należy dopasować do dziurek. To świetny pomysł na pierwsze wieloelementowe puzzle dla maluchów.

O puzzlach już pisałam, a te są już nieco trudniejsze. Nic nie szkodzi, bo na początku dziecko może układać je wspólnie z rodzicem, a później samodzielnie dopasowywać poszczególne elementy. Ostrzegam, że apetyt rośnie w miarę jedzenia!

Memorki Pojazdy 18+

Opis produktu: Kierowcy przeróżnych pojazdów zapraszają do wspólnej zabawy. Edukacyjny zestaw zawiera 30 dużych elementów. Znakomicie sprawdzi się jako pierwsza prosta gra pamięciowa.

Takie memory dają wiele opcji do wspólnej zabawy. Oprócz podstawowej wersji, możemy wyszukiwać pary czy kombinować na wiele sposobów!

CzuCzulotto Na zakupy! dla dzieci 2+

Opis produktu: Chodźmy razem na zakupy! Kupimy składniki na pyszny obiad i deser. Edukacyjny zestaw zawiera 6 dużych tabliczek przedstawiających sklepy i stragany oraz 36 żetonów z różnymi artykułami. CzuCzulotto można bawić się jak w dokładanie. Znakomicie sprawdzi się także jako pierwsza prosta gra dla maluchów.

Ta gra to była nasza pierwsza planszówka. Ciekawa, dająca wiele opcji dzięki, których będziemy mogli spędzić wspólnie czas na doskonałej zabawie!

Dla starszaków 3-5

Puzzle CzuCzu Cyferki

Opis produktu: Pasażerowie kolorowego pociągu zapraszają w cyferkową podróż! Edukacyjny zestaw zawiera 20 elementów. Znakomicie sprawdzi się jako pomoc podczas nauki liczenia do 10 i poznawania cyfr.

Czy chcecie pomóc waszym milusińskim w nauce cyferek? Nie ma nic lepszego niż niepoznawanie nowego przez zabawę, a przy układaniu tego pociągu czas płynie ekspresowo!

Duuuże puzzle Moje ciało, dla dzieci 3+

Opis produktu: Ciekawi was, gdzie trafia zjedzony obiad? Po co nam język i do czego służy nos? Budowa twojego ciała jest niesamowicie ciekawa! Edukacyjny zestaw puzzli zawiera 6 dużych 14-elementowych układanek. Każda w przyjazny sposób przedstawia budowę różnych układów ludzkiego ciała. Do zestawu dołączyliśmy duży dwustronny plakat pełen ciekawostek o ciele człowieka.

Dla wszystkich tych, których fascynuje ludzkie ciało! Umówmy się, dzieci charakteryzuje ogromną ciekawość świata. Jeżeli chcemy, aby nasz maluch wciąż poszerzał swoją wiedzę, to takie puzzle będą świetnym wyborem.

Czytamy razem. Zestaw do nauki czytania, dla dzieci 2+, 3+, 4+, 5+

Opis produktu: Czytanie to wspaniała przygoda! Edukacyjny zestaw inspiruje do wspólnej lektury i spędzania czasu. Został przygotowany w sposób, który pozwala na mnóstwo zabawy dostosowanej do wieku dzieci oraz, gdy dziecko będzie na to gotowe, stopniowe opanowywanie nauki czytania. Do zestawu dołączyliśmy 2 poradniki z pomysłami na edukacyjne zabawy.

Ten produkt rośnie wraz z dzieckiem. Możemy dostosować poziom trudności do umiejętności dziecka – czytać najmłodszym czy też pracować ze starszakami. Zestaw do nauki czytania zachwyci zarówno dzieci, jak i dorosłych!

Dla szkolnych bohaterów 6-8, 8-12

Zagadki z dziurką 6+

Opis produktu: Hej cześć, gdzie to jest? Zapraszamy w zagadkową podróż dookoła świata!

W edukacyjnej książeczce obrazkowej znajdziecie 76 rymowanych zagadek z odpowiedziami i ciekawostek. Aby zabawa była jeszcze bardziej ekscytująca, fragmenty ilustrowanych odpowiedzi są widoczne przez specjalne dziurki. Dostosowane do wieku, pomysłowe zadania poszerzają wiedzę dzieci. Książeczka na śrubie ma 80 stron i poręczny format.

Coś dla starszaków! Wspomniałam już, ze CzuCzu wspiera naukę? Tak? Cóż, ponownie świetny sposób na utrwalenie matematyki.

Xplore Team Fantastyczne gry logiczne 6-7 lat, dla dzieci 8-9

Opis produktu: Lubisz pogłówkować? Fantastycznie! Myślisz, że dasz radę? Tak, logicznie! W edukacyjnej książeczce znajdziecie 120 stron wciągających i rozwijających zadań. Przygotowaliśmy mnóstwo zagadek logicznych, rebusów, iluzji optycznych, krzyżówek, szyfrów i łamigłówek. Spięta śrubką książeczka ma 120 stron i poręczny format.

Puzzle Mapa Świata, dla dzieci 6+

Opis produktu: Żagle na wiatr, kurs na przygodę! Jesteście gotowi na spotkanie z dzikimi zwierzętami, obserwowanie zachwycających roślin i zwiedzanie wyjątkowych miejsc? Duże podłogowe 168-elementowe puzzle przedstawiają mapę świata w fascynujący sposób.

Te puzzle mają 168 elementów, więc zadowolą i młodszych i starszych. Spójrzcie tylko na te szczegóły – układanie takich elementów to prawdziwa przyjemność.

Xplore Team Gra edukacyjna Tajemnice Ziemi, dla dzieci 11+

Opis produktu: Wybierzcie się w podróż po wszystkich kontynentach, zajrzyjcie do wnętrza Ziemi i poznajcie sekrety naszej planety! Edukacyjna gra quizowa dla uczniów pozwala na zabawę na wiele sposobów. Zestaw zawiera 56 pięknie zilustrowanych kart z 224 pytaniami i odpowiedziami oraz specjalną kostkę. Proste reguły i możliwość tworzenia własnych zasad pozwolą wam sprawdzać i poszerzać wiedzę z zakresu geografii w pełen emocji sposób.

Kasia

Położna. Mama Gabrysia. Książki kocham czytać od dzieciństwa, a teraz poznaje świat powieści dla dzieci. Kocham mój zawód, ale spełniam się także pisząc i szydełkując. Ciągle chcę doświadczać czegoś nowego.

Leave a comment

Related Posts


Przeczytaj również

Zapowiedź: Lalani z dalekich mórz

Zapowiedź: Lalani z dalekich mórz

Kasiacze 21, 2021

Urzekająca, pełna pierwotnej magii powieść bestsellerowej autorki, nagrodzonej Medalem Johna Newbery’ego. Są dzieci stworzone do wielkich czynów i walki ze…

Kto tu mieszka? – Radka Janska

Kto tu mieszka? – Radka Janska

Kasiagru 10, 2021

Kto tu mieszka? – Radka Janska Dzieci cechuje niezwykła ciekawość świata, która przejawia się głównie w formie pytań. Maluchy potrafią…

Ivar ratuje małego stegozaura – Lisa Bjärbo

Ivar ratuje małego stegozaura – Lisa Bjärbo

Kasiapaź 23, 2020

Któż nie chciałby odwiedzić Krainy Dinozaurów małego Ivara? Ja sama chętnie bym się tam wybrała i przeżyła takie przygody jak mały…

Podwójna nominacja dla Krainy Lodu II – Grammy 2020

Podwójna nominacja dla Krainy Lodu II – Grammy 2020

Kasialis 27, 2020

Podwójna nominacja dla Krainy Lodu II – Grammy 2020 Kilka dni temu poznaliśmy nominacje do teogrocznej nagrody Grammy. Dzieło, które…

Miód. Akademia mądrego dziecka. Wiem,co jem!

Miód. Akademia mądrego dziecka. Wiem,co jem!

Martasty 24, 2023

Nasz świat jest przepiękny. Wypełniony roślinnością, zwierzętami i zależnościami, bez których nic nie wyglądałoby tak samo. Jednym z elementów, bez…