Nawet nie wiesz, jak bardzo cię kocham

Nawet nie wiesz, jak bardzo cię kocham. Pop-up – Sam McBratney

Date
mar, 01, 2024
Comments
Możliwość komentowania Nawet nie wiesz, jak bardzo cię kocham. Pop-up – Sam McBratney została wyłączona

Znacie już książeczki z niezwykle pozytywnej serii dla dzieci „Nawet nie wiesz, jak bardzo cię kocham” spod pióra Sama McBratneya? Opowiada ona o przygodach Małego Brązowego Zajączka i Dużego Brązowego Zająca, a jej nutą przewodnią jest oczywiście wzajemne uczucie, jakim się darzą. Tym razem jednak wydawnictwo Harper Kids oferuje czytelnikom przestrzenną wersję ukochanej historii.

Co znalazło się w książce?

„Nawet nie wiesz, jak bardzo cię kocham. Pop-up” to nie tyle książka, ile doświadczenie literacko-wizualne, które ożywia uwielbianą na całym świecie historię autorstwa Sama McBratneya. Od pierwszych stron czytelnik zanurza się w przepięknie zaprojektowanym świecie, gdzie każdy element wydaje się wychodzić z kartek, tworząc niezapomniane wrażenie obcowania nie tylko z książką, ale z małym dziełem sztuki. Dzięki zastosowaniu trójwymiarowych pop-upów opowieść o miłości, która jest silna jak do księżyca i z powrotem, nabiera zupełnie nowego wymiaru – zarówno dosłownie, jak i w przenośni.

Praca Coriny Fletcher nad projektowaniem przestrzennym sprawia, że znane postacie – Mały Brązowy Zajączek i Duży Brązowy Zając – zdają się bliżej niż kiedykolwiek, dodając głębi relacjom i emocjom prezentowanym w książce. Przepiękne ilustracje Anity Jeram, połączone z doskonałym tłumaczeniem Jarosława Mikołajewskiego, tworzą pełną ciepła i miłości atmosferę, która jest przekazywana czytelnikom za każdym razem, gdy ci otwierają książkę.

Moja opinia i przemyślenia

Moja opinia o „Nawet nie wiesz, jak bardzo cię kocham. Pop-up” jest wyjątkowo pozytywna. To wydanie podkreśla uniwersalność miłości rodzicielskiej, jak i również wizualnie zachęca najmłodszych czytelników do odkrywania emocji poprzez interaktywne elementy. Książka stanowi znakomity prezent na różne okazje, zarówno dla dzieci, jak i dorosłych, którzy cenią sobie piękno i głębię uczuć przekazywanych w literaturze.

Na zakończenie

Podsumowując, „Nawet nie wiesz, jak bardzo cię kocham. Pop-up” to wyjątkowa pozycja na rynku książek dla dzieci, która w innowacyjny sposób przedstawia klasyczną historię o miłości. Wersja pop-up uzupełnia oryginalną narrację o nowy, emocjonujący wymiar, sprawiając, że jest to książka, do której chce się wracać wielokrotnie. Solidne wykonanie i trwałość elementów pop-up gwarantują, że książka będzie towarzyszyć czytelnikom przez lata, za każdym razem przypominając o niezwykłej sile miłości.

Autor: Sam McBratney
Ilustrator: Anita Jeram
Tłumaczenie: Jarosław Mikołajewski
Tytuł: Nawet nie wiesz, jak bardzo cię kocham. Pop-up
Tytuł oryginału: Guess How Much I Love You. The Pop-Up Edition
Wydawnictwo: HarperKids
Wydanie: I
Data wydania: 2024-02-28
Kategoria: dla dzieci
ISBN: 9788327687357
Liczba stron: 16


Vicky

Trochę nieśmiała, zawsze odrobinę rozkojarzona i najczęściej w czymś głęboko zaczytana. Kocha fantastykę i kulturę Japonii. Z zamiłowaniem tworzy opowiadania i irytuje otaczających ją ludzi.

Related Posts


Przeczytaj również

Pola mówi dzidziuś

Pola mówi dzidziuś

Kasiapaź 12, 2020

Ktokolwiek kiedykolwiek zmagał się z wytłumaczeniem dziecku, że w domu pojawi się dzidziuś, wie, jaki to twardy orzech do zgryzienia. Maluchy…

Inspektor Parma i Spisek Żywnościowy – Christoper Siemieński

Inspektor Parma i Spisek Żywnościowy – Christoper Siemieński

Szkrabajeksie 18, 2020

Każdego roku produkujemy coraz więcej śmieci, a jedną z przyczyn tego stanu, jest spożywanie wysokoprzetworzonej żywności. W naszym menu zamiast…

Za duży na bajki – Agnieszka Dąbrowska

Za duży na bajki – Agnieszka Dąbrowska

Szkrabajekmaj 13, 2022

  Za duży na bajki – Agnieszka Dąbrowska Waldi ma nadopiekuńczą mamę i szurniętą, mega aktywną ciotkę. A raczej ciotkę…

Chcę zrobić kupę. Akademia Mądrego Dziecka

Chcę zrobić kupę. Akademia Mądrego Dziecka

Szkrabajeklut 2, 2022

Akademia Mądrego Dziecka to jedna z tych serii, które zbiera się w ciemno, wiedząc, że każda książka zaciekawi małego czytelnika…

Przeprowadzka i inne zwroty akcji. Małe i duże zmiany. Rodzina Treflików – Liliana Fabisiska

Przeprowadzka i inne zwroty akcji. Małe i duże zmiany. Rodzina Treflików – Liliana Fabisiska

Kasiacze 5, 2021

Przeprowadzka i inne zwroty akcji. Małe i duże zmiany. Rodzina Treflików – Liliana Fabisiska Emocje to nie jest łatwa rzecz, a dzieci…