Trolle powracają!

Trolle powracają!

Kto nie zna przygód muzykalnych i utalentowanych Trolli? Poprzednia część podbiła serca dzieci (ale także i dorosłych, w tym mnie), a nowe aranżacje piosenek zachwyciły odbiorców. Nic dziwnego. Trolle to animacja mądra, zabawna, urocza, słodka, która przekazuje pewne wartości. Nic dziwnego, że do twórcy zdecydowali się nakręcić drugą część. Do kin Trolle 2 wchodzą już 2 października. 

Królowa Poppy i Mruk odkrywają, że poza ich wioską istnieją inne światy zamieszkane przez Trolle, z którymi – by tak rzec – jakoś im nie po drodze. Kiedy niespodziewane niebezpieczeństwo zagrozi całej populacji Trolli, Poppy i Mruk oraz ich przyjaciele wyruszą w wielką podróż przez nowe – niebezpieczne – lądy, by dokonać niemożliwego: pogodzić ze sobą wszystkie Trolle i połączyć się przeciw wrogowi. (opis pochodzi ze strony dystrybutora)

 

ZWIASTUN

ZWIASTUN

SINGIEL PROMOCYJNY

 

Kasia

Położna. Mama Gabrysia. Książki kocham czytać od dzieciństwa, a teraz poznaje świat powieści dla dzieci. Kocham mój zawód, ale spełniam się także pisząc i szydełkując. Ciągle chcę doświadczać czegoś nowego.

Dodaj komentarz

Close Menu