LEGO MINECRAFT. Walka ze strażnikami

Date
wrz, 28, 2023
Comments
Możliwość komentowania LEGO MINECRAFT. Walka ze strażnikami została wyłączona

Wspaniała zabawa

Klocki, które posiadają numer katalogowy 21180 The Guardian Battle (Walka ze strażnikami), przedstawiają świat Minecrafta. Grę, która od lat bije rekordy popularności. W połączeniu z LEGO to idealna układanka dla wszystkich fanów tych rozrywek. Klocki przeznaczone są dla dzieci od 8 lat wzwyż. Wybierz się na ciekawą przygodę z ogromem postaci znanych z gry!

Te klocki to świetna opcja rozrywki dla młodych fanów. Najpierw trzeba zająć się konstrukcją, która docelowo znajduje się rafie koralowej. Oprócz tego w pudełku znajdują się dwa moby z Minecrafta – starszy strażnik i strażnik. Nie zabraknie też dobrych bohaterów do stworzenia. W pudełku znajdują się klocki, z których mały gracz zbuduje nurka, kałamarnice i trzech aksolotlów.

Klocki rozwiajające wyobraźnię

Każdy, kto choć raz miał do czynienia z klockami LEGO, wie, jaka to frajda i przygoda. Oprócz czasu, który dziecko poświęci na stworzenie gotowego zestawu, ta makieta stwarza ogrom możliwości zabawy gotowymi już bohaterami. Cała budowla jest niesamowicie realistyczna, dzieci muszą pokonać wrogie moby, a także znaleźć skarb, który jest bardzo dobrze ukryty. Ten zestaw to nieograniczone możliwości zabawy, które zajmą graczy na długie godziny!

Nie muszę wspominać o tym, jak dobrze klocki LEGO wpływają na dzieci. Mali budowniczowie uczą się składać, ćwiczą cierpliwość, a także motorykę małą, myślenie i wyobraźnię przestrzenną. Instrukcje, które znajdują się w pudełku Walka ze strażnikami, są bardzo czytelne i proste. Ja sama z ogromnym zainteresowaniem śledziłam proces budowy rafy koralowej oraz wrogich mobów, chociaż nie jestem wielką fanką Minecrafta.

Dlaczego warto mieć w swojej domowej kolekcji zestaw LEGO Walka ze strażnikami?

  • Zabawka daje nieograniczone pomysły na zabawy i spędzanie wolnego czasu.
  • Klocki świetnie sprawdzą się jako prezent dla każdego fana gry.
  • Całość jest realistyczna i pobudza dziecięcą wyobraźnię.
  • Walka ze strażnikami pozwala czerpać dzieciom radość z ulubionej gry i daje szansę na szaloną i inspirującą zabawę!

Klocki “Walka ze strażnikami” znajdziecie na stronie księgarni TaniaKsiazka.pl

Wiele innych, wspaniałych zestawów znajdziecie na stronie księgarni. 

 

Kasia

Położna. Mama Gabrysia. Książki kocham czytać od dzieciństwa, a teraz poznaje świat powieści dla dzieci. Kocham mój zawód, ale spełniam się także pisząc i szydełkując. Ciągle chcę doświadczać czegoś nowego.

Related Posts


Przeczytaj również

ZAPOWIEDŹ: Wielka księga tajemnic

ZAPOWIEDŹ: Wielka księga tajemnic

Kasiasie 7, 2023

Czy potwór z Loch Ness naprawdę istnieje? Co się stało z załogą statku Mary Celeste? I gdzie właściwie znajdują się…

Nowe przygpody Precelka

Nowe przygpody Precelka

Kasiapaź 1, 2023

PRECELEK IDZIE DO FRYZEJRA Poznajcie kota Precelka, przyjaciela pani Wieczorynki i Kociej Szajki! Pewnego dnia Precelek odkrywa na końcu ogona…

#matematyka

#matematyka

Szkrabajekpaź 19, 2022

Wiecie, że wystarczy jedno słowo żeby powiało grozą?Na pewno już domyślacie się jakie. Matematyka… i niektórzy mają już ciarki na…

Wywiad z Mikołajem Marcelą – autorem książki Wszystko, czego Ci nie mówią, gdy jesteś nastolatkiem

Wywiad z Mikołajem Marcelą – autorem książki Wszystko, czego Ci nie mówią, gdy jesteś nastolatkiem

Szkrabajekmar 27, 2023

Czytając „Wszystko, czego ci nie mówią, gdy jesteś nastolatkiem” nie mogłam pozbyć się wrażenia, że jest Pan pomostem między nastolatkami,…