Kolejne nowości dla dzieci!

Kolejne nowości dla dzieci!

W ten trudny czas wydawnictwa nas rozpieszczają. Dzisiaj wspomnę o Naszej Księgarni, która podzieliła się scenariuszami zajęć, do pobrania zupełnie za darmo. Rodzice mogą wydrukować, przeczytać materiały i przygotować się do wspaniałej przygody z dziećmi. Oprócz popularnego Pucia, znajdziemy tam gotowe scenariusze, z których można korzystać podczas lektury książek takich jak: Rok w mieście, Pippi Pończoszka, Gry i zabawy z dawnych lat czy Opowiem CI mamo, co robią mrówki.

 

SCENARIUSZE ZAJĘĆ

 

 

To nie wszystko! Wydawnicwtwo Olesiejuk przygotowało dla rodziców i dzieci książkę o koronawirusie. Obecma sytuacja rodzi u naszych pociech dużo pytań i wątpliwości. Nasze pociechy wiele słyszą i wiele rozumieją, a naszym zadaniem jest przekazanie im wiedzy rzetelnej, bez straszenia. Książka o Koronawirusie jest świetną pozycją, która wyjaśnia najmłodszym, o co chodzi ze  pandemią.

KSIĄŻKA DO POBRANIA

 

Kasia

Położna. Mama Gabrysia. Książki kocham czytać od dzieciństwa, a teraz poznaje świat powieści dla dzieci. Kocham mój zawód, ale spełniam się także pisząc i szydełkując. Ciągle chcę doświadczać czegoś nowego.

Dodaj komentarz

Close Menu